czerwiec 06, 2023

Michał Bajor wystąpił w Centrum Kultury i Filmu

Fot. Centrum Kultury i Filmu Fot. Centrum Kultury i Filmu

Nie lada koncertu miała okazję wysłuchać publiczność zebrana 4 marca na sali widowiskowej w suskim Centrum Kultury i Filmu. Na scenie pojawił się bowiem Michał Bajor, jeden z najbardziej charakterystycznych polskich artystów, który zaprezentował utwory ze swojej najnowszej płyty "No, a ja?"

Właściwie nieskończone możliwości w zakresie tworzenia muzyki powodują, że każdy koncert jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Nie inaczej było w sobotni wieczór na sali widowiskowej. Michał Bajor zabrał publiczność w podróż po nowych aranżacjach piosenek, które według niego wymagały odświeżenia. Był to również ukłon w stronę wiernych fanów, śledzących karierę Michała na przestrzeni lat. Trzeba przyznać, że artyście wyszło to perfekcyjnie. Koncert był kameralny w formie i spektakularny w odbiorze. Trzysta osób wysłuchało wybitnej, muzycznej uczty na najwyższym poziomie.

- Cieszymy się, że kolejny koncert w Centrum Kultury i Filmu dostarczył takiej masy emocji i potwierdził fakt, że warunki akustyczne naszej sali widowiskowej są odpowiednie, by gościć największe gwiazdy polskiej muzyki. Dziękujemy Michałowi Bajorowi za wspaniały koncert i życzymy kolejnych sukcesów - napisało Centrum Kultury i Filmu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)